Oskarek

W 1993 roku założona została ciastkarnia w Okonku przez państwa Teresę i Zbigniewa Pianowskich. Bardzo szybko zaskarbiła sobie zaufanie u klientów. Polityką firmy był dobór najwyższej jakości składników do produkowanych ciast i tortów, receptury przekazane od ojca pana Zbigniewa oraz jego wiedza i całożyciowe doświadczenie w produkcji wyrobów cukierniczych. Z biegiem lat firma rozwijała swój asortyment, poszukiwała nowych rynków zbytu, rozwijała swój park technologiczny, inwestowała w nowoczesne technologię produkcyjne.

Obecnie Cukiernia Oskarek jako firma rodzinna zatrudnia około 20 najlepszych cukierników z naszego regionu. Połączenie pasji ludzi pracujących w naszej firmie z odpowiednio dobranymi składnikami stosowanymi przy produkcji oraz technologii, dało nam efekt jakim są najwyższej jakości ciasta, torty, lody. Przestrzeganie starych receptur, nie używanie stabilizatorów, używanie do produkcji tylko podstawowych surowców spowodowało, że klienci obdarzyli nas zaufaniem.

Opieramy się głównie na podstawowych naturalnych składnikach, nie używamy półproduktów. Smakiem w naszych wyrobach są dodawane owoce, czekolada, alkohol... i tym przyciągnęliśmy do siebie liczne grono klientów.

Adresy sklepów firmowych:

Cukiernia Oskarek sklep firmowy / Ul. 9 Maja 17 / Szczecinek
Godziny otwarcia : Codziennie od 8 do 19

Cukiernia Oskarek sklep przy produkcji / Ul. Kowalska 8 / Okonek
Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty od 7 do 17

Znajdziecie nas Państwo na facebook'u:

https://www.facebook.com/cukiernictwo.pianowscy/

 

Zapraszamy do współpracy!

tort weselny, ciasta szczecinek, ciasta na wesele, ciastkarnia szczecinek, lodziarnia, lodziarnia szczecinek, kawiarnia szczecinek, kawiarnia, torty na zamówienie, tort szczecinek