Foto-CHROMińscy

video szczecinek

Slide background

FOTO-CHROMIŃSCY

W projektorze 2016

Slide background

FOTO-CHROMIŃSCY

Migawka ślubna 2014

Slide background

W TELEGRAFICZNYM SKRÓCIE

Monika i Michał

Slide background

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Ola i Grzegorz

Slide background

MECZ TOWARZYSKI

Agnieszka i Tomasz

W życiu jest wiele ważnych, niepowtarzalnych momentów, które warte są uwiecznienia. Dla utrwalenia tych chwil sięgamy po aparat i kamerę. Fotografia i film to nic innego jak zapisywanie i przechowywanie wspomnień, które pozostaną na dłużej niż na jedną chwilę.

W swoją pracę wkładamy coś więcej niż tylko czas. Naszym celem jest pokazanie Waszego ślubu naszymi oczami. Dzięki nam zatrzymacie się w chwilach, o których nie wiedzieliście. Zobaczycie spojrzenia, uśmiechy, łzy wzruszenia, zabawne sytuacje i gesty... Poszukujemy tego, co najtrudniej uchwycić, czyli magii, niepowtarzalności, atmosferę tego jedynego dnia.

Cieszy nas, że zaufało nam już tak wiele par. Być uczestnikami Waszego ślubu i świadkami Waszego szczęścia to dla nas wielki przywilej. Ciągle przekonujemy się, że w naszej pracy wyczucie, empatia, umysł, serce i oko są ważniejsze od najlepszego sprzętu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy więc nasze doświadczenie zdobywane latami. Naszą wiedzę, wprawne oko, któremu nie umkną najważniejsze momenty. A niezawodny sprzęt na którym pracujemy, pozwoli utrwalić wszystkie wydarzenia w najlepszej jakości.

Foto-CHROMińscy / ul. Mierosławskiego 4 / Szczecinek
tel: 604 583 715
tel: 607 233 399

Więcej informacji na temat naszej oferty, portfolio foto, portfolio video ... na stronie:  

http://www.foto-chrominscy.pl

Znajdziecie nas Państwo również na facebook'u: http://www.facebook.com/FotoCHROMinscy/

Zapraszamy do współpracy!

szczecinek, wideofilmowanie Szczecinek, foto szczecinek, sesja ślubna szczecinek, videofilmowanie szczecinek, fotografia szczecinek, videofilmowanie, fotografia ślubna, wideofilmowanie , foto, fotografia ślubna szczecinek, zdjęcia ślubne szczecinek, zdjęcia ślubne, sesja ślubna, fotografia slubna, fotografia slubna szczecinek, zdjecia slubne szczecinek, zdjecia slubne, sesja slubna